Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Premierë e filmit «E Mallkuar»

October 12, 2023 @ 11:00 - 12:00

Filmi më i ri i animuar “E mallkuar”, prodhim i MAKU Productions, shfaqet premierë në sallën @KINOjonë në AQSHF.

Të enjten, datë 12 tetor 2023, ora 11:00

Realizuar nga Artan Maku

Montazhi dhe post produksioni nga Elton Vogli

E keqja gjithmonë do të vazhdojë të jetojë, sepse jeton brenda nesh, por duhet të dimë të mbajmë mirësinë.

Hyrja e lirë!

Details

Date:
October 12, 2023
Time:
11:00 - 12:00

Venue

Arkivi Qendror Shtetëror i Filmit
Rruga Aleksandër Moisiu, 76/1
Tiranë, Albania
+ Google Map
View Venue Website